Sklep & Serwis

    rowerowy

Rowermaniak.pl

Sklep rowerowy
z fachowcem
Jest dużo producentów rowerów, jeszcze większe są też różnice w modelach tych rowerów oraz użytych podzespołów. W ostatnich latach wyrośli giganci rowerowi jak Leoader Fox, Maxim oraz nasze rodzime marki Romet, Onilus, Nortec.
Są to rowery markowe, głównie dlatego iż przykładają dużą wagę do ich wykonania. Do rowerów markowych i znanych innych marek jak. np. CTM podzespoły to głównie Shimano. Osprzęt tej firmy to również kilka dodatkowych modeli, które się różnią głównie z oferowanych materiałów do ich produkcji.
Dlatego nasz fachowiec w Sklepie Stacjonarnym Rowermaniak.pl nie dość że podpowie na co zwrócić szczególną uwagę, to koniecznie zaproponuje środki konserwowe które pozwolą by rowerem jeździć dłużej w jego dobrej formie 🙂 Zapraszamy!  
Serwis rowerowy
z zapleczem
Nie ma dla nas znaczenia czy jest to rower używany przez osoby niedoświadczone czy zawodowców. Każdy serwis wykonujemy z pasją, starannością. Wiele z dostępnych u nas narzędzi jest rzadko spotykanych w innych serwisach.
U nas Twój rower znajdzie wszystko co potrzebne do jego naprawy. Posiadamy pełne wyposażenie warsztatu - klucze, stojaki, i wszystko to co pozwoli profesjonalnie przygotować Twój rower do jazdy. Odwiedź nasz serwis rowerów w Świerklanach (Rybnik) Naprawiamy rowery każdego rodzaju i każdej marki! Szybkie terminy usług serwisowych i najatrakcyjniejsze ceny! Obsługa zawieszeń i rowerów enduro, zjazdowych, cross country szosowych oraz elektrycznych. Sprzedaż części i komponentów rowerowych wiodących producentów.
DODAJ DO ULUBIONYCH
ROWERMANIAK.PL
Przygotuj rower na jesienne dni!
Jesień zawitała szybko w tym roku. Zaczynają padać deszcze. Wietrznie i mokro. Warto się zatem przygotować do jazdy. Zgodnie z powiedzeniem, że nie ma złej pogody na rower, są tylko złe ubrania. Na rowerze można jeździć zawsze i wszędzie i to najprawdziwsza prawda, lecz trzeba się przygotować oraz rower. Wówczas nasza jazda na rowerze jesienią może być prawdziwą przyjemnością...
Czytaj
Kolejny Polski Producent rowerów!
Jeśli i dla Ciebie Światowe Marki to za mało. I nadal nie wiesz jaki rower spełni Twoje oczekiwania, to wart spojrzeć na własne produkty. nasz rodzimy producent ONILUS to marka rowerowa, która opracowała modele charakteryzujące się dobrą jakością, oryginalnym wyglądem oraz konkurencyjną ceną.
czytaj
Ulubione aplikacje do wycieczek?
Wybierając się na rower, warto zadbać o podstawowe rzeczy, takie jak bluza z kapturem, gdy zwykła koszulka z krótkim rękawem okaże się słabą ochroną przed deszczem lub zimniejszym wiatrem. Czasem przydaje się również nakrycie głowy, pocimy się, ale słońce i tak może dać nam w kość, o ile nie odważymy się jechać w godzinach wieczornych.
czytaj
ROWERY ELEKTRYCZNE
POLECAMY ROMET
Romet jako jeden z pierwszych producentów wprowadził ofertę rowerów elektrycznych na rynek w Polsce. Wwybranych modelach na sezon 2021 zastosowaliśmy ramy produkowane w Polsce. Romet E-BIKES 2021 to kolekcja, która uwzględnia zmiany stosowane w technologii i trendach rowerów elektrycznych.
SHIMANO STEPS
BAFANG